2019 04 14

Pirmoji diena Monte Karle: solidus Stano Wawrinkos startas

Buvusi trečioji pasaulio raketė Stanas Wawrinka (ATP-36) savo kampaniją „Rolex Monte-Carlo Masters“ turnyre atidarė pergale.
Stanas Wawrinka
Stanas Wawrinka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šveicaras 7:5, 6:3 nugalėjo penkiomis pozicijomis ATP reitinge aukščiau esantį prancūzą Lucasą Pouille (ATP-31).

Pirmajame sete dvikovos favoritu laikytas S.Wawrinka pralaiminėjo 3:5, tačiau galiausiai atrado savo žaidimą ir laimėjo keturis geimus iš eilės.

Antrajame sete viskas klostėsi paprasčiau – šveicaras laimėtų geimų paeiliui seriją pratęsė iki septynių (išsiveržė į priekį 3:0), o susikurtos persvaros iš savo rankų nebepaleido.

Mačo nugalėtojas atliko septynis neatremiamus padavimus, o pirmaisiais kirčiais laimėjo net 86 procentus kamuoliukų (24/28).

34-erių šveicaras iš Monte Karlo turi nuostabius prisiminimus – šiose varžybose 2014 metais jis buvo stipriausias. Beje, tai vienintelis „Masters“ serijos turnyras, kurį Stanas yra laimėjęs.

Kitame etape S.Wawrinka žais su bosniu Damiru Džumhuru (ATP-53) arba italu Marco Cecchinato (ATP-16).

AFP/„Scanpix“ nuotr./Grigoras Dimitrovas

Pergale turnyrą pradėjo ir bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP-29). Jis 7:5, 6:4 nugalėjo italą Matteo Berretinį (ATP-54).

Praėjusiais metais Bulgarijos tenisininkas Monte Karle pasiekė pusfinalį, o patekti į finalinį mačą jam sutrukdė grunto karalius Rafaelis Nadalis.

Sunkiausiai iš sekmadienio favoritų antrąjį etapą pasiekė devintoji turnyro raketė Borna Čoričius (ATP-13).

22-ejų kroatas 6:3, 5:7, 7:5 palaužė lenką Hubertą Hurkašą (ATP-52).

Mačas buvo sustabdytas dėl lietaus, o iš viso truko net 2 valandas ir 52 minutes.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti