2019 08 25

Po ilgos pertraukos lenkai turi ATP čempioną – H.Hurkaczas triumfavo Vinstone-Seileme

Lenkijos tenisininkas Hubertas Hurkaczas (ATP-41) iškovojo pirmąjį karjeros titulą Vinstono-Seilemo ATP 250 taškų turnyre.
Hubertas Hurkaczas
Hubertas Hurkaczas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Finale lenkas 6:3, 3:6, 6:3 nugalėjo prancūzą Benoit Paire (ATP-30).

22-ejų lenkas tapo pirmuoju savo šalies atstovu, laimėjusiu ATP titulą, nuo 1982 metų, kai Čikagoje laimėjo Wojtekas Fibakas.

„Tai ilgas laiko tarpas. Esu labai laimingas, kad man pavyko laimėti ATP turnyrą. Tikiuosi, kad daugiau vyrukų prie manęs greitai prisijungs ir aš laimėsiu daugiau. Man tai daug reiškia“, – džiūgavo lenkas.

2019 metais ATP ture lenkas iškovojo 23 pergales ir patyrė 18 pralaimėjimų.

H.Hurkaczas tapo jau 14-uoju ATP čempionu šiais metais, kuris iškovojo pirmąjį trofėjų karjeroje.

Iki finalo Vinstone-Seileme lenkas palaužė rimtus varžovus – Feliciano Lopezą, Frances Tiafoe ir Denisą Shapovalovą.

H.Hurkaczas ne tik iškovojo 250 ATP taškų, bet ir 96 505 JAV dolerius.