2010 05 29

Praėjusių metų atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių nugalėtoja S.Kuznecova nepateko į aštuntfinalį

Prancūzijos sostinėje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,5 mln. eurų.
Svetlana Kuznecova
Svetlana Kuznecova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nesėkmę moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktadienį patyrė nugalėtojos titulą ginusi rusė Svetlana Kuznecova. šeštąjį reitingą turėjusi tenisininkė 3:6, 6:2, 4:6 nusileido tik 30-ajai pagal skirstymą tėvynainei Marijai Kirilenko.

Kitos dvi prie favoričių priskiriamos tenisininkės iškovojo pergales ir pateko į aštuntfinalį – trečioji raketė lenkų kilmės Danijos atstovė Caroline Wozniacki 6:3, 6:4 nugalėjo rumunę Alexandrą Dulgheru, o penktąjį reitingą turinti 2004-ųjų šio turnyro finalininkė rusė Jelena Dementjeva 6:7 (2:7), 6:3, 6:4 įveikė Aleksandrą Wozniak iš Kanados.

Kituose penktadienį pasibaigusiuose moterų vieneto turnyro šešioliktfinalio mačuose pergales iškovojo ir į aštuntfinalį pateko dvi italės ir Pietų Afrikos respublikos atstovė.

17 – Francesca Schiavone (Italija) – 11 – Li Na (Kinija) 6:4, 6:2;
14 – Flavia Pennetta (Italija) – Polona Hercog (Slovėnija) 6:3, 6:0;
Chanelle Scheepers (PAR) – Akgul Amanmuradova (Uzbekistanas) 6:3, 6:3.

Vyrų vienetų turnyre kol kas be staigmenų – pergales šešioliktfinalyje iškovojo visi trys pirmojo aštuntuko žaidėjai: ketvirtąjį reitingą turintis škotas Andy Murray 6:2, 6:3, 0:6, 6:2 nugalėjo Marcosą Baghdatisą iš Kipro, praėjusio sezono šių varžybų finalininkas penktas pagal skirstymą švedas Robinas Soderlingas 6:4, 7:5, 2:6, 6:3 įveikė ispaną Albertą Montanesą ir aštuntas pagal reitingą prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 6:7 (6:8), 7:6 (7:4), 6:3, 6:4 palaužė olando Thiemo de Bakkerio pasipriešinimą.

Kitų penktadienį pasibaigusiuose tačiau neskelbtuose mačuose pergales šešioliktfinalyje iškovojo šveicaras Stanislasas Wawrinka, kroatas Marinas Čiličius ir čekas Tomašas Berdychas, o paskutiniajame antrojo rato susitikime pergalę šventė kroatas Ivanas Ljubičičius.

Šešioliktfinalis:

20 – Stanislasas Wawrinka (Šveicarija) – Fabio Fognini (Italija) 6:3, 6:4, 6:1;
10 – Marinas Čiličius (Kroatija) – Leonardo Mayeris (Argentina) 6:4, 3:6, 7:5, 6:7 (5:7), 6:4;
15 – Tomašas Berdychas (Čekija) – 17-Johnas Isneris (JAV) 6:2, 6:2, 6:1;

2 ratas:

14 – Ivanas Ljubičičius (Kroatija) - Mardy Fishas (JAV) 6:2, 6:7 (8:10), 4:6, 6:2, 10:8.