15min be reklamos

Prancūzijos tenisininkui – trejų metų diskvalifikacija dėl sutartų varžybų

Rezultatais manipuliavęs Prancūzijos tenisininkas Baptiste'as Crepatte'as sulaukė negailestingo nuosprendžio – oficialiai teniso negalės žaisti kitus tris metus.
Baptiste'as Crepatte'as
Baptiste'as Crepatte'as / „Scanpix“ nuotr.

Skelbiama, kad 28-erių tenisininkas buvo įsipainiojęs trijuose iš anksto sutartuose mačuose ir pažeidė bent keletą skaidraus žaidimo punktų, dėl kurių sulaukė 3 metų nuobaudos, kurios metus negalės ne tik profesionaliai žaisti, bet ir treniruoti bei lankytis turnyruose.

„Šis incidentas yra naujausias iš serijos, kurioje Tarptautinė už skaidrumą tenise kovojanti agentūra kartu su Belgijos teisėsauga išaiškino didelį skaičių tenisininkų, susijusių su lažybomis“, – taip pat dėstoma pranešime.

B.Crepatte'as neigė jam pareikštus kaltinimus. Prancūzui taip pat reikės sumokėti ir 15 tūkstančių JAV dolerių.

Paskutinį oficialų mačą „Futures“ turnyre praėjusių metų kovą sužaidęs Prancūzijos atstovas šiuo metu ATP reitingo neturi, tačiau praeityje yra pakilęs iki 276-os pozicijos ir iš viso laimėjęs aštuonias „Futures“ kategorijos pirmenybes vienetuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką