2026-04-11 20:05

Pratęsimo dramoje pralaimėjęs Gaubas skaudžiai krito Barselonoje

Barselonoje artimiausią savaitę vyks ATP 500 kategorijos teniso pirmenybės, į kurias prasimušti nepavyko sunkią atkarpą išgyvenančiam geriausiam šalies tenisininkui Viliui Gaubui (ATP-122).
Vilius Gaubas
Vilius Gaubas / Patricija Adamovič / BNS nuotr.

Pirmajame atrankos varžybų etape Lietuvos teniso talentas po 2 valandas ir 17 minučių trukusios kovos rezultatu 6:7(13), 4:6 nusileido serbui Hamadui Medjedovičiui (ATP-83).

Kertiniu momentu šiame mače tapo pirmojo seto pratęsimas, kurį 15:13 laimėjo metais vyresnis Serbijos atstovas. Tiebreak'o metu Vilius turėjo net šešis set point'us, bet jais nepasinaudojo.

Antrosios partijos pradžioje 21-erių šiaulietis dar buvo išsiveržęs į priekį 2:0, bet tuomet sekė keturių iš eilės pralaimėtų geimų serija, o visai netrukus – ir pralaimėjimas.

V.Gaubui tai buvo jau penktoji nesėkmė per pastaruosius šešis susitikimus.

Barselonoje mūsų tautietis užsidirbo 3650 eurų premiją, bet ATP reitingo taškų taupyklės papildyti šią savaitę nepavyks.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą