2012 06 17

„Queen’s“ turnyro finale kovos Davidas Nalbandianas ir Marinas Čiličius

Davidas Nalbandianas prabėgus dešimčiai metų pasiekė pirmą varžybų ant žolės finalą. Argentinos tenisininkas Londone vykstančiame ATP 250 serijos turnyro pusfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo Grigorą Dimitrovą iš Bulgarijos.
Davidas Nalbandianas
Davidas Nalbandianas / „Scanpix“ nuotr.

D.Nalbandianas paskutinį kartą finale ant žolės dangos žaidė 2002 metais. Tuomet jis Vimbldono finale nusileido australui Lleytonui Hewittui.

Kitu „Queen’s“ klube vykstančio turnyro finalininku tapo Marinas Čiličius. Šeštas pagal skirstymą Kroatijos tenisininkas po permainingos kovos 6:3, 3:6, 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey.

„Jis sunkus varžovas, – apie būsimą finalo dvikovą kalbėjo D.Nalbandianas. – Mes esame žaidę kelis kartus. Jis turi gerą padavimą. Tačiau ir aš šiuo metu esu geroje formoje. Pasižiūrėsime kuo viskas baigsis.“

Abu žaidėjai neseniai buvo susitikę Daviso taurės varžybose. Tuomet Argentinoje M.Čiličius iškovojo pergalę po penkias valandas trukusios kovos. Iš viso abu yra susitikę penkis kartus ir keturias pergales iškovojo D.Nalbandianas.