Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 birželio 26d. 16:15

R.Balžekas: „Vasarą paneigsime mitą, kad tenisas – brangus sportas“

Remigijus Balžekas
BNS nuotr. / Remigijus Balžekas
Balžeko teniso akademijoje blogo oro nebūna, o čia išmokti žaisti tenisą gali visi. Nuo liepos 1 dienos akademija pradeda nemokamą dviejų mėnesių stovyklą, į kurią kviečiami 10 – 15 metų teniso paslapčių norintys išmokti moksleiviai.

„Galvoju, kad per kiekybę galime pasiekti kokybę. Vis tik, pagrindinis šios stovyklos motyvas – parodyti vaikams, koks tai gražus sportas. Tuo pačiu, šią vasarą paneigsime mitą, kad tenisas – brangus sportas“, – naujieną komentavo treneris Remigijus Balžekas.

Stovyklos tikslas – didinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, kadangi mūsų šalyje jis yra pasiekęs kritinę ribą. Lietuva, palyginus su kitų Europos šalių moksleivių judėjimo aktyvumu, lenkia tik Slovakiją bei užima priešpaskutinę vietą. Be to, tarp Europos sąjungos šalių Lietuva taip pat išsiskiria ypač mažu – vos dešimt procentų siekiančiu fiziniu aktyvumu.

„Reikia suprasti, kad tai yra labai rimta problema, kurią reikia spręsti ne žodžiais, o darbais. Tenisas dar niekada nebuvo nemokamas, todėl esu labai laimingas, kad tokio precendento iniciatorė yra būtent mūsų akademija“, – kalbėjo R.Balžekas.

Stovykla vyks 2020 m. liepos 1 d. – rugpjūčio 31 d. „Baltictennis“ teniso aikštyne. Stovykloje gali dalyvauti visi Vilniaus miesto bendruomenės mokyklinio amžiaus vaikai nuo 10 iki 15 metų (imtinai), išskyrus „Balžeko teniso akademijos“ narius.

Teniso treniruotės vyks 2 kartus per savaitę 8-10 vaikų grupėje (treniruotės trukmė 1 val.). Treniruotes ves profesionalūs ir patyrę, jauni ir energingi Balžeko teniso akademijos treneriai.

Projektas „Mažųjų teniso pasaulis – kelias į sveiką, turiningą ir aktyvią dieną“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:04
01:51
01:31

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką