2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2022 01 06

R.Nadalis įvertino N.Džokovičiaus skandalą: „Pasaulis jau pakankamai prisikentėjo“

Rafaelis Nadalis laimėjo prieš Ričardą Berankį „Melbourne Summer Set“ turnyre, o po jo pasidalino mintimis apie geriausio pasaulio tenisininko Novako Džokovičiaus situaciją, sukėlusią daug kalbų visame pasaulyje.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Geriausias planetos tenisininkas turėjo ginti „Australian Open“ titulą, tačiau jo viza galiausiai buvo atmesta. Serbas, nusileidęs Melburne, tikėjo, kad gaus išimtį ir galės žaisti, bet pasienio pareigūnai po apklausos nesuteikė N.Džokovičiui leidimo.

Serbijos teniso superžvaigždė, kaip pranešama, yra nevakcinuotas ir tikėjosi, kad gaus išimtį dėl persirgimo COVID-19, bet to nenumato Australijoje nustatytos taisyklės.

N.Džokovičiaus teisininkai apskundė sprendimą, jo deportacija atidėta iki pirmadienio, o iki tol tenisininkas gyvens Melburno priemiestyje esančiame karantino viešbutyje.

„Manau, kad, jei būtų norėjęs, jis būtų galėjęs žaisti Australijoje be jokių problemų, – sakė R.Nadalis. – Bet jis priėmė asmeninį sprendimą. Visi yra laisvi priimti sprendimus, tačiau reikia suprasti pasekmes.

Žinoma, man nepatinka tokia situacija. Iš vienos pusės, man jo kažkiek gaila, bet tuo pačiu metu jis žinojo sąlygas jau daug mėnesių, tad sprendimas yra priimtas jo paties.“

N.Džokovičius problemą galėjo išspręsti pateikdamas vakcinacijos pažymėjimą arba įrodymą, kad negali būti vakcinuotas dėl medicininių priežasčių, bet to padaryti nesugebėjo.

„Manau, pasaulis jau prisikentėjo dėl taisyklių nesilaikymo“, – teigėjo R.Nadalis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką