2010 09 16

Rafaelis Nadalis: yra žymesnių ispanų už mane

Savaitgalį „US Open“ teniso turnyre triumfavęs 24 metų ispanų tenisininkas Rafaelis Nadalis tapo septintuoju sportininku teniso istorijoje, laimėjusiu visus keturis „Didžiojo kirčio“ turnyrus, tačiau garsenybe dėl to nepasijuto, rašo bild.de.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Akivaizdu, kad dėl to netapau geriausiu ispanų atletu. Ką nors panašaus tvirtinti yra nesąmonė“, – kalbėjo pasaulio teniso reitingo lyderis R.Nadalis.

Tenisininkas prisipažino, kad stovėti vienoje eilėje su „Formulės-1“ pasaulio čempionu Fernando Alonso, dviračių lenktynių „Tour de France“ nugalėtojais Migueliu Indurainu ir Alberto Contadoru jam būtų didelė garbė.

Atvirojo JAV teniso čempionato vyrų vienetų varžybų nugalėtoju R.Nadalis tapo pirmą kartą per karjerą. Jis finale per 3 valandas 43 minutes rezultatu 6:4, 5:7, 6:4, 6:2 įveikė metais jaunesnį trečiąjį pagal reitingą serbą Novaką Djokovičių.

Tai buvo trečiasis šiemet bei devintasis per visą karjerą Ispanijos tenisininko laimėtas „Didžiojo kirčio“ serijos turnyras. Be triumfo Niujorke, R.Nadalis šiemet nugalėjo Vimbldono turnyre bei atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas