Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2013 03 19

Revanšo sieksiantis Ričardas Berankis: „Kovai esu nusiteikęs labai rimtai“

Ričardas Berankis nepamiršo skaudaus pralaimėjimo Jurgenui Melzeriui „US Open“ čempionate. Prabėgus beveik trejiems metams lietuvio ir austro keliai susikirs pirmame „Masters“ serijos turnyro rate Majamyje.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / facebook.com nuotr.

79-ą vietą pasaulio reitinge užimantis R.Berankis ATP 1000 serijos turnyrui ruošėsi treniruodamasis su Fernando Verdasco. Ispanas, kaip ir būsimas lietuvio varžovas J.Melzeris, yra kairiarankis ir tai gali šiek tiek padėti pirmo rato kovoje su 42 pasaulio rakete.  

– Pirmame rate teks kovoti su patyrusiu Jurgenu Melzeriu. Šis žaidėjas iš Austrijos gerai pažįstamas?

– Pakankamai pažįstamas. Man teko žaisti su J.Melzeriu prieš porą metų ir tuomet penktame sete pralaimėjau 7:5. Puikiai prisimenu tą dvikovą, nes tai tikrai buvo vienas iš rimčiausių ir labiausiai įsimintinų mačų. Kiek pamenu stiprus backhandas, solidus padavimas ir stabili kairė pusė. Kovai esu nusiteikęs labai rimtai.

– Kokios nuotaikos prieš Majamio turnyrą. Ar pavyko tinkamai pasiruošti šioms „Masters“ serijos varžyboms?

– Laikas atsakys, ar pavyko pasiruošti. Iki Majamio teko pasitreniruoti visas penkias dienas. Prieš turnyro pradžią visuomet aplanko tas draugiškas jausmas, vardu jaudulys (šypsosi). Smagu, kad patekau į „Masters“ turnyrą. Oras puikus, graži aplinka. Čia susirinko geriausi žaidėjai. Nori nenori ta nuotaika būna gera ir šiek tiek jaudinanti.

– Prieš tai vykusiame Indian Velso turnyre nepavyko sužaisti kaip norėjosi. Kokios skaudaus pralaimėjimo Vašekui Pospišilui priežastys? Prastas žaidimas ar kažkas kito?

– Viskas susidėjo į vieną. Nepavyko parodyti nei gero žaidimo, nei kokybės. Manau, kad vis dar virusas nepaleido manęs. Antrą dieną po mačo sukilo aukšta temperatūra ir laikėsi kurį laiką. Savaitę laiko skyriau atsistatymui. Šiuo metu jaučiuosi gerai ir intensyviai treniruojuosi.

– Su kuo treniravaisi rengdamasis Majamio turnyrui?

– Keletą kartų treniravomės su Fernando Verdasco ir džiaugiuosi, kad pavyko su juo sužaisti keletą setų. Manau, jie su J.Melzeriu turi panašių smūgių. Didžiausias panašumas, kad jie abu kairiarankiai. Su kairiarankiais žaidimas truputį kitoks. Labai patogu būna pasitreniruoti su kairiarankiais prieš einant į aikštę žaisti mačą.

– Vėl sulaukei Rogerio Federerio kvietimo treniruotis kartu, tačiau jo teks atsisakyti?  

– Taip. R.Federeris siūlė pasitreniruoti keletą savaičių prieš grunto sezoną, bet mūsų turnyrų planai skirtingi, todėl tikriausiai šį kartą nepavyks jų suderinti. Planuoju žaisti varžybose, Rogeris kelis turnyrus praleis. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius