Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2015 09 13

Ričardas Berankis žais Vilniuje – proga kuri pasitaiko kartą per 5-erius metus

Ričardas Berankis dar visai neseniai prestižiniame Vimbldone, dramatiškoje kovoje, metė iššūkį devintai pasaulio raketei Marinui Čiličiui ir galėjo laimėti. „US Open“ lietuvis kibo į atlapus 15-ai pasaulio raketei Davidui Goffinui ir kovėsi penkis setus. Daugelis Lietuvos sporto aistruolių šias transliacijas buvo priversti stebėti nelegaliai internete, dabar jiems pasitaikė unikali proga R.Berankį pamatyti gyvai – Ričardas net po penkerių metų pertraukos grįžta žaisti į Vilnių.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Scanpix“ nuotr.

R.Berankis tapo geriausiu visų laikų Lietuvos tenisininku. Šiemet jis antrą kartą karjeroje žaidė visuose keturiuose sezono „Didžiojo kirčio“ turnyruose.

Jis yra apskritai vienintelis, kuris žaidė tokio rango turnyruose. Pasauliniame reitinge R.Berankis užima 78-ą vietą ir yra netoli rekordinės savo pozicijos. Paskutiniu metu 25-erių metų lietuvis demonstruoja aukštos klasės žaidimą.

Paskutinį kartą R.Berankis Vilniuje žaidė 2010-aisiais metais. Lietuvos teniso rinktinė kovojo su Slovėnijos komanda SEB arenoje ir nusileido 2-3.

R.Berankis taip pat Lietuvoje lankėsi 2013-aisiais metais Šiauliuose vykusiose Daviso taurės varžybose. Taigi, per penkerius metus geriausias Lietuvos tenisininkas tėvynėje žaidė vos du kartus.

Artėjantį savaitgalį Daviso taurės pirmos grupės varžybose R.Berankis kartu su Lietuvos rinktine žais su Ukrainos tenisininkais. R.Berankis savo aistruolius gali džiuginti net tris dienas iš eilės. Penktadienį vyks vienetų mačas. Šeštadienį bus žaidžiamas dvejetų mačas. Sekmadienį lemiami vienetų susitikimai. Varžybos vyks Siemens arenoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius