Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2016 08 10

Rusijos tenisininkė: nesuprantu ant Julijos Jefimovos liejamo pykčio

100 metrų plaukimo krūtine finale Rūtą Meilutytę aplenkusi ir sidabro medaliu pasidabinusi Julija Jefimova susidūrė su didele pykčio ir nepasitenkinimo banga. Rusijos plaukikę liežuviais plakė tiek sportinininkai, tiek pasaulio žiniasklaida. J.Jefimovos tautietė tenisininkė Jekaterina Makarova tokios reakcijos nesupranta.
Julija Jefimova
Julija Jefimova / Alfredo Pliadžio nuotr.

Trečią olimpinių žaidynių dieną J.Jefimova 100 metrų plaukimo krūtine finale iškovojo sidabro medalį. Tačiau geriausios Rusijos plaukikės sėkmę džiaugsmingai sutiko ne visi – sirgaliai ją nušvilpė, o auksą pelniusi amerikietė Lilly King netgi nepanoro pasveikinti kolegės.

Nors tokia reakcija beveik niekam nepadarė įspūdžio, Rusijos tenisininkė J.Makarova, pasaulio reitinge užimanti 35-ą vietą, teigė esanti nustebusi.

„Nesuprantu, kodėl Julija yra taip įžeidinėjama, – pečiais gūžčiojo J.Makarova. – Kažkodėl tenise taip niekada nebūna, o štai plaukime visi nusistatę prieš mus, prieš Rusiją. Mus, tenisininkes, sirgaliai labai myli.“

Kiek anksčiau manyta, kad J.Jefimova negalės dalyvauti Rio de Žaneiro olimpiadoje, nes Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) uždraudė dalyvauti tiems, kurie kadaise buvo įkliuvę į dopingo kontrolės nagus. Vis dėlto Sporto arbitražo teismas (CAS) atmetė tokį TOK reikalavimą, teigdamas, kad sportininkas du kartus už tą patį nusižengimą negali būti baudžiamas.

J.Jefimovą užstojusi J.Makarova iš olimpinio teniso turnyro vienetų varžybų jau pasitraukė, tačiau kartu su Jelena Vesnina tęsia pasirodymą dvejetų varžybose. Trečiadienį ketvirtfinalyje Rusijos tenisininkės raketes surems su ispanėmis Garbine Muguruza ir Carla Suarez Navarro.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais