„Rolex Monte Carlo Masters“ turnyras tiesiog katastrofiškai susiklostė okupantų šalies atstovui Daniilui Medvedevui (ATP-10), kuris antrojo etapo akistatoje rezultatu 0:6, 0:6 pralaimėjo Matteo Berrettiniui (ATP-90) iš Italijos.
Vos 49 minutes centriniame korte užtrukęs rusas taip pažemintas buvo pirmąjį kartą karjeroje – iki šiol buvusiam ATP reitingo lyderiui tarp profesionalų dar niekas nebuvo įteikęs „dvigubo riestainio“.
„Turbūt tai vienas geriausių mačų mano gyvenime, – kalbėjo susitikimo nugalėtojas. – Visos dvikovos metu nepataikiau gal tik trijų smūgių, o tai prieš tokį varžovą kaip Daniilas yra įspūdinga. Mano žaidimo planas suveikė puikiai, kaip ir pagrindiniai mano ginklai.“
M.Berrettiniui ši pergalė garantuos išlikimą tarp šimto geriausių planetos žaidėjų, o tai bus labai svarbu dėl patekimo į pagrindinį „Roland Garros“ turnyrą.
29-erių italui tai pirmoji pergalė prieš Top 10 varžovą nuo praėjusių metų Monte Karlo turnyro, kuomet antrajame etape jis sensacingai eliminavo Alexanderį Zverevą (ATP-3).
Aštuntfinalyje ketvirtadienį M.Berrettinio lauks akistata su Brazilijos teniso talentu Joao Fonseca (ATP-40).
