2011 01 15

Sėkmingas buvusios pirmosios planetos teniso raketės sugrįžimas į kortus (nuotraukos)

Buvusi pirmoji planetos teniso raketė australas Lleytonas Hewittas „Kooyong Classic“ teniso turnyro finale 7:5, 6:3 nugalėjo prancūzą Gaelį Monfilsą ir šia pergale suteikė daug vilčių Australijos fanams prieš artėjančias atvirąsias Australijos teniso pirmenybes.
Sėkmingas buvusios pirmosios planetos teniso raketės sugrįžimas į kortus
Sėkmingas buvusios pirmosios planetos teniso raketės sugrįžimas į kortus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu ATP reitinge L.Hewittas užima tik 54 poziciją. Australas G.Monfilsą, kuris reitinge žengia dvyliktas, nugalėjo po 89 minučių kovos. Prancūzas skundžiasi ne tik kelio, bet ir nugaros problemomis, kurios jį kamuoja nuo Daviso teniso turnyro finalo Serbijoje.

„Jaučiu skausmus, bet tikiuosi tai nieko rimto. Štai kodėl antrojo seto pabaigoje negalėjau žaisti pilna jėga“, – kalbėjo G.Monfilsas.

Dukart „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtojas L.Hewittas į kortus grįžo po trijų mėnesių pertraukos. Jis gydėsi sunkią rankos traumą. „Kooyong Classic“ turnyre jis įveikė rusą Nikolajų Davydenko ir dešimtąją planetos raketę rusą Mikhailą Youzhny.

„Paskutinės dvi savaitės man buvo tiesiog fantastiškos. Padariau viską, ką galėjau. Svarbiausia, kad puikiai jaučiuosi fiziškai“, – po pergalės sakė L.Hewittas.

Beje autralas Autralijos teniso čempionate gali susitikti su lietuviu Ričardu Berankiu. Tokiu atveju, jei abu tenisininkai sėkmingai įveiktų pirmąjį ratą.