Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2015 11 01

Septintame danguje: Rogeris Federeris nugalėjo Rafaelį Nadalį ir tapo čempionu

Rogeris Federeris 6:3, 5:7, 6:3 nugalėjo Rafaelį Nadalį ir septintą kartą tapo Bazelyje vykusio ATP 500 serijos „Swiss Indoors Basel“ turnyro čempionu. Šveicarų maestro po šios pergalės pakils į antrą vietą pasauliniame reitinge, o R.Nadalį jis nugalėjo po trijų su puse metų pertraukos.
Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis
Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Du geri bičiuliai ir varžovai vienas su kitu teniso aikštėje susitiko po 21-o mėnesio pertraukos ir aistruoliams padovanojo gerą reginį, kuris truko dvi valandas ir 3-is minutes.

R.Nadalis šiame susitikime tris kartus pralaimėjo savo padavimų serijas. R.Federeris su savais kirčiais nesusitvarkė tik vieną kartą. Tai įvyko pačioje antro seto pabaigoje.

R.Federeris Bazelio turnyro finale žaidė jau 12-ą kartą karjeroje. Už pergalę 34-erių metų tenisininkas gavo 380 tūkstančių eurų premiją ir 500 reitingo taškų.

R.Nadalis gavo 300 reitingo taškų ir stipriai priartėjo prie penktoje vietoje ATP reitinge esančio čeko Tomašo Berdycho.

Septynis ir daugiau kartų R.Federeris yra laimėjęs Vimbldono, Halės, Dubajaus ir Sinsinačio turnyrus.

Dabar abu Bazelio turnyro finalo dalyviai skubės į Paryžių ir dalyvaus „Masters“ serijos turnyre.

Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?