2012 08 02

Serena Williams be trikdžių iškopė į olimpinių žaidynių pusfinalį ir kovos su Viktorija Azarenka

Serena Williams toliau užtikrintai laikosi kurso ir siekia pirmo karjeroje olimpinių žaidynių vienetų varžybų aukso medalio. Ketvirtą vietą pasaulio reitinge užimanti amerikietė 6:0, 6:3 nugalėjo Danijos atstovę Carolinę Wozniacki. Du kart dvejetų varžybų olimpinė čempionė pusfinalyje kovos su pirmą pasaulio rakete Viktorija Azarenka.
Serena Williams
Serena Williams / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Baltarusijos tenisininkė po valandos ir 46-ių minučių kovos 6:4, 7:5 nugalėjo vokietę Angelique Kerber.

Puikų pasirodymą tęsia keturiolikta pagal skirstymą Marija Kirilenko. Rusijos tenisininkė 7:6(3), 6:3 nugalėjo čekę Petrą Kvitovą.

M.Kirilenko pusfinalyje kovos su Marija Šarapova. Trečia pasaulio raketė iš Rusijos ketvirtfinalyje 6:2, 7:5 nugalėjo Belgijos atstovę Kim Clijsters.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas