Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2016 08 10

Serena Williams dėl pralaimėjimo Rio olimpiadoje nesikremta

Serena Williams dėl pralaimėjimo Rio de Žaneire pernelyg nesigraužia. Geriausia pasaulio tenisininkė naktį iš antradienio į trečiadienį 4:6, 3:6 nusileido 21-erių metų ukrainietei Elinai Svitolinai ir neteko galimybės pagerinti dar vieną įspūdingą rekordą, tačiau pirmoji pasaulio raketė į tai numojo ranka.
Serena Williams olimpinio teniso turnyro aštuntfinalyje krito prieš Eliną Svitoliną
Serena Williams olimpinio teniso turnyro aštuntfinalyje krito prieš Eliną Svitoliną / „Scanpix“ nuotr.

34-erių metų amerikietė E.Svitolinai pralaimėjo pirmą kartą per penkias jų tarpusavio dvikovas. Po nesėkmės S.Williams pripažino, kad 20-oji pasaulio raketė naktį iš antradienio į trečiadienį žaidė geriau.

„Šįkart laimėjo geresnė žaidėja, tačiau aš laukiu kitos mūsų dvikovos. – pasakojo S.Williams. – Žinau, kad kita mūsų akistata bus ne ką mažiau intriguojanti, todėl man jau kutena nagus.“

Labiausiai pirmajai pasaulio raketei aštuntfinalyje maišė pro šalį skrieję šūviai. Per visą mačą S.Williams padarė net 37-ias neišprovokuotas ir 8-ias dvigubas klaidas. Tiesa, anot agentūros AFP, geriausia pasaulio tenisininkė Rio de Žaneire vis dar jautė peties skausmus, kurie ją privertė pasitraukti iš prieš kelias savaites vykusio “Masters” serijos turnyro Monrealyje.

Po nesėkmės S.Williams prarado ir istorinę galimybę tapti pirmąja tenisininke istorijoje, kuri laimėjo du aukso medalius iš eilės – ji Brazilijoje gynė Londono olimpinių žaidynių čempionės titulą.

„Akivaizdu, kad aš esu labai nusivylusi,“ – teištarė 34-erių amerikietė.

S.Williams tai buvo pati ankstyviausia nesėkmė per visas jos keturias olimpines žaidynes.

„Tai buvo puiki galimybė. Deja, viskas baigėsi ne taip, kaip norėjau, tačiau aš bent jau galėjau žaisti Rio. Tai buvo vienas iš mano didžiausių šio sezono tikslų,“ – sakė S.Williams.

Nors ir pralaimėjo, geriausia pasaulio tenisininkė per daug nesikrimto ir pasidžiaugė įgauta patirtimi bei patirtais nuotykiais.

„Buvo ne tik nerealu, bet ir labai smagu. Tačiau man olimpinės žaidynės jau baigėsi,“ – spaudos konferenciją šypsodamasi baigė pirmoji pasaulio raketė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką