Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2016 01 06

Serena Williams oficialiai pasitraukė iš „Hopmano taurės“

Pirmoji pasaulio raketė Serena Williams „Hopmano taurėje“ nežaidė pirmojo mačo, o iš antrojo pasitraukė dėl traumos. Šiandien tenisininkė pranešė, kad turnyre nebežais. JAV yra paskutinėje turnyrinės lentelės grupėje, kurioje dar žaidžia auksinė Australijos komanda, Ukraina ir Čekija.
Serena Williams
Serena Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Serena Williams

Amerikietė turnyro metu ketino žaisti su kolega Jacku Socku, tačiau teigė, kad ištino jos kelis, dėl kurio ji negali rungtyniauti. Tenisininkė neabejoja, kad trauma nėra rimta ir ji tikrai dalyvaus „Australian Open“ turnyre.

S.Williams pirmadienį iš mačo pasitraukė likus kelioms minutėms iki jo pradžios. Ją pakeitė Vicky Duval, kuri pralaimėjo moterų vienetų dvikovą rezultatu 6:4, 6:1 prieš Eliną Svitoliną. V.Duval ir J.Sockas taip pat pralaimėjo mišrių dvejetų mačą.

Antradienį pirmoji pasaulio raketė pradėjo vienetų mačą prieš Jarmilą Wolfe, tačiau jo nebaigė. Ją pakeitusi V.Duval su J.Socku dar kartą pralaimėjo mišrių dvejetų mače.

Šiuo metu JAV komanda „Hopmano taurėje“ užima paskutinę vietą A grupėje. Pirmoje vietoje puikuojasi Ukraina, o už jos rikiuojasi auksinė Australijos komanda bei Čekija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais