2015-08-01 09:13

Serena Williams pademonstravo įspūdingą atletiškumą

Pirmoji pasaulio raketė Serena Williams nenustoja įrodinėti, kad jos figūrą kritikuojantys asmenys yra neišmanėliai. Šįkart socialiniame tinkle Instagram 33-ejų metų Jungtinių Amerikos Valstijų tenisininkė paviešino įspūdingą savo sudėjimą patvirtinančią nuotrauką.
Serena Williams
Serena Williams / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Serena Williams

Fotografijoje matyti, kaip šio mėnesio pirmoje pusėje Lonodone vykusiame „Didžiojo kirčio“ turnyre triumfavusi S.Williams, kabėdama ant gimnastinių žiedų, daro špagatą.

„Scanpix“ nuotr./Serena Williams
„Scanpix“ nuotr./Serena Williams

Prie nuotraukos geriausia planetos tenisininkė paliko antraštę: „Stiprybė yra grožis“. Tikriausiai su šiuo užrašu šįkart turėtų sutikti visi. 

Diskusijos apie S.Williams sudėjimą prasidėjo po neseniai vykusio Vimbldono turnyro. Į ginčus vienu metu buvo įsivėlusi ir garsiosios fantastinių romanų serijos „Haris Poteris“ autorė J.K.Rowling. 

Britų autorę įsiutino tai, jog vienas „Twitter“ naudotojas nepagrįstai tvirtino, kad S.Williams yra sudėta kaip vyras. Tada J.K.Rowling pasidalijo nuotrauka ir pradėjo plūstis: „Taip, mano vyras, vilkintis suknele, atrodo taip pat. Tu esi idiotas.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą