2026-05-20 19:52

Skaudžios žinios iš Carloso Alcarazo – dėl traumos praleis visą žolės sezoną

Ispanijos teniso vunderkindo Carloso Alcarazo (ATP-2) patirta trauma yra rimtesnė nei tikėtasi, o antroji pasaulio raketė jau dabar informavo, kad nežais dar bent keletą mėnesių.
Carlosas Alcarazas
Carlosas Alcarazas / „Scanpix“ nuotr.

Nors prestižinių Vimbldono teniso pirmenybių startas tik birželio 29-tąją, sunkią dešinės rankos riešo traumą prieš mėnesį patyręs Carlosas Alcarazas jau dabar pranešė apie sprendimą pasitraukti iš turnyro Londone.

„Mano reabilitacija eina tinkama linkme ir aš jaučiuosi vis geriau, tačiau vis dar nesu pasiruošęs sugrįžti, todėl turiu išsibraukti iš žolės turnyrų Queen's ir Vimbldone. Abu šie turnyrai man yra labai ypatingi ir aš jų labai pasiilgsiu. Mes ir toliau dirbsime labai sunkiai, kad kuo greičiau galėčiau sugrįžti“, – žinute su savo sekėjais pasidalijo ispanas.

Šiuo metu anksčiausias įmanomas C.Alcarazo sugrįžimas projektuojamas rugpjūčio mėnesio pradžioje, kuomet prasidės „Masters“ serijos turnyras Kanadoje.

Tiesa, teniso pasaulis baiminasi, kad „Carlitos“ gali ištikti tokių teniso žvaigždžių kaip Juano Martino Del Potro ar Dominico Thiemo likimas – sunkios riešo traumos visiškai pakeitė šių „Didžiojo kirčio“ čempionų karjeros kryptis.

Per artimiausius keletą mėnesių C.Alcarazas praras apie 3700 ATP reitingo taškų, tačiau greičiausiai vis tiek išlaikys antrąją poziciją reitinge – šiuo metu nuo trečioje vietoje esančio Alexanderio Zverevo jį skiria 6255 taškai.

23-ejų tenisininkas Vimbldono ir Queen's turnyrus per savo karjerą yra laimėjęs po du kartus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą