Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2016 01 07

Skausmo kamuojamas Illya Marchenko sugebėjo prasibrauti į pusfinalį Dohoje

94-a pasaulio raketė Illya Marchenko iškovojo itin sunkią pergalę prieš 31-ą reitinge Jeremy Chardy. Nors antro seto pabaigoje tenisininkas kvietėsi į pagalbą gydytojus, tačiau sugebėjo nugalėti šios dvikovos favoritą. Ukrainietis per valandą ir 36-as minutes laimėjo rezultatu 6:3, 7:6 (7:3).
Illya Marchenko
Illya Marchenko / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

I.Marchenko kol kas demonstruoja fantastišką sportinę formą. Praėjusių metų turnyro nugalėtoją Davidą Ferrerą eliminavęs ukrainietis ir šiame mače atrodė įspūdingai.

Pirmame sete I.Marchenko atrodė visa galva geresnis ir išsiveržė į priekį rezultatu 5:0. Nors Prancūzijos tenisininkas dar bandė vytis, tačiau galų gale turėjo pripažinti varžovo pranašumą 6:3.

Antrasis setas klostėsi daug atkakliau. Abu tenisininkai kovėsi taškas į tašką. I.Marchenko atsiliko rezultatu 4:3 ir paprašė gydytojų pagalbos. Atrodė, kad Ukrainos tenisininkas pralaimės antrąjį setą, nes atsistojęs sunkiai vaikščiojo bei aikštėje judėjo ne taip vikriai. 

Tačiau I.Marchenko pademonstravo turintis itin stiprią valią. Jis sugebėjo išplėšti pratęsimą, o jį pradėjo laimėdamas penkis taškus iš eilės. J.Chardy sviedė savo raketę šalin ir turėjo pripažinti I.Marchenko pranašumą pratęsime 7:3.

Tai bus tik trečiasis I.Marchenko ATP turnyro pusfinalis karjeroje, o paskutiniame jis žaidė net prieš šešis metus. Kitame etape Ukrainos tenisininkas susitiks su Ričardą Berankį įveikusiu Andrejumi Kuznecovu arba Rafaeliu Nadaliu.

„Antrame sete turėjau problemų su nugara. Nežinau kas negerai, aš ne specialistas, – po mačo kalbėjo I.Marčenko. – Jei būčiau pralaimėjęs, tai energijos turėjau ir trečiam setui. Tikiuosi, kad rytojaus mače sužaisiu geriau.

Būtų puiku rytoj žaisti prieš R.Nadalį. Labai laukiu šios dvikovos, tačiau pirmiausia jam reikia laimėti ketvirtfinalį.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius