2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2015 01 04

Stanislasas Wawrinka tikisi gero starto Čenajuje

Ketvirta pasaulio raketė Stanislasas Wawrinka į Indiją atvyko geros nuotaikos. Čia vyks ATP 250 serijos turnyras. Šveicarijos tenisininkas tikisi sėkmingai pasirodyti Čenajuje ir kaip įmanoma geriausiai pasirengti artėjančiam „Australian Open“ čempionatui.
Stanislas Wawrinka
Stanislas Wawrinka / „Scanpix“ nuotr.

S.Wawrinka turnyre Čenajuje bus pirmas pagal skirstymą žaidėjas, todėl kovas pradės nuo antro rato. Belaukdamas pradžios Šveicarijos tenisininkas ketina pasimėgauti ir garsiąja Indijos vištiena.

„Ketinu pasimėgauti vištiena „Tikka masala. Tai tikrai labai skanu“, – linksmai kalbėjo S.Wawrinka.  

„Aircel Chennai Open“ turnyre dalyvaus Stanas dalyvaus jau septintą kartą. Jis du kartus yra triumfavęs šiose varžybose – 2011 ir 2014 metais. 

„Man labai patinka Čenajus. Čia visada gera atmosfera ir  puikūs žmonės. Štai kodėl aš čia atvykstu kiekvienais metais. Šis turnyras buvo ir puikaus praėjusio sezono pradžia. Tikiuosi, kad taip pat bus ir šiais metais“, – kalbėjo 29-erių metų S.Wawrinka. 

Praėjusias metais S.Wawrinka po triumfo Čenajuje pirmą kartą tapo ir „Didžiojo kirčio“ turnyro Melburne nugalėtoju. 

„Pernai man pavyko nugalėti Novaką Džokovičių, Tomašą Berdychą, Rafaelį Nadalį ir Rogerį Federerį. Jeigu reikėtų pasirinkti įsimintiniausią pergalę, greičiausiai pasirinkčiau pergalę prieš Novaką Australijoje“, – prisimindamas svarbiausias praėjusio sezono pergales kalbėjo S.Wawrinka. 

Pradėdamas naują sezoną tenisininkas pareiškė, kad jo pagrindinis tikslas – iškovoti kaip įmanoma daugiau titulų. Ketvirtą vietą pasaulio reitinge užimantis S.Wawrinka savo kolekcijoje vis dar neturi ATP 500 ir 1000 serijos turnyrų nugalėtojo titulo.  

Varžybose Čenajuje pirmą kartą dalyvaus ir Ričardas Berankis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką