2013 07 14

Švedijoje vykusį ATP serijos teniso turnyrą laimėjo argentinietis Carlosas Berlocqas

Švedijoje baigėsi ATP serijos „SkiStar Swedish Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro beveik 434 tūkst. eurų.
Carlosas Berlocqas
Carlosas Berlocqas / Open de Nice Cote dAzur nuotr.

Sekmadienį vienetų varžybų finale 30-metis argentinietis Carlosas Berlocqas po 1 valandą ir 38 minučių kovos 7:5, 6:1 įveikė aštuntąjį pagal skirstymą ispaną Fernando Verdasco ir laimėjo pirmąjį karjeroje ATP serijos turnyrą.

Paskutinė kartą Bostade argentinietis nugalėjo 2004 metais, kai 2003-aisiais iškovotą titulą apgynė Mariano Zabaletta.

Be pagrindinio prizo C. Berlocqui atiteko ir 250 ATP reitingo taškų bei 78,3 tūkst. eurų čekis, o taip pat pirmą kartą ATP serijos turnyrų finale šiemet žaidusiam F. Verdasco atiteko 150 ATP klasifikacijos taškų ir 41,24 tūkst. eurų.