15min be reklamos
2023 03 07, 15:38

Teniso ir Novako Džokovičiaus kova prieš JAV vakcinų reikalavimą

Praėjusio mėnesio pabaigoje Novakas Džokovičius ir jam artimų vadybininkų ir trenerių grupė, kuri rūpinasi geriausio pasaulio tenisininko gyvenimu, suprato, jog turi problemą.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“/AP nuotr.

N.Džokovičius sausį, prieš pat pirmąjį sezono „Didžiojo kirčio“ turnyrą „Australian Open“, atsitiesė po šlaunies raumens įplyšimo. Žinoma, jis laimėjo turnyrą, bet pasveikęs po traumos buvo pasirengęs sugrįžti į ATP turą.

Kiti du dideli turnyrai buvo numatyti Jungtinėse Valstijose, kuri neįsileidžia užsieniečių, kurie nėra pasiskiepiję nuo COVID-19.

Taisyklė, kurią net kai kurie už vakcinas pasisakantys aktyvistai vadina pertekline, veikia nuo 2021 m. pabaigos. Į ją įtrauktos kelios išimtys, bet neaišku, ar N.Džokovičius, kuris nėra pasiskiepijęs nuo COVID-19 ir daug kartų teigė, kad vakcinos turėtų būti žmogaus pasirinkimas, galėtų pretenduoti į kažkurią iš išimčių.

Jis labai norėjo žaisti turnyruose, dėl to kartu su komanda pradėjo skambinėti ir įkalbinėti žmones, kurie gali turėti ryšių su Joe Bideno administracija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką