2025-11-18 18:55

Traumą patyręs Carlosas Alcarazas traukiasi iš Daviso taurės finalų

„Nitto ATP Finals“ turnyre susižeidęs geriausias planetos tenisininkas Carlosas Alcarazas (ATP-1) yra priverstas užbaigti savo sezoną.
Carlosas Alcarazas
Carlosas Alcarazas / „Scanpix“ nuotr.

ATP reitingo lyderis pirmadienį su savo komanda atvyko į Boloniją, kur jau netrukus prasidės Daviso taurės pirmenybių finalai, tačiau atlikus išsamesnius tyrimus paaiškėjo, kad patirta trauma akistatoje prieš Janniką Sinnerį (ATP-2) yra rimtesnė nei tikėtasi.

„Nepaprastai apgailestauju pranešdamas, kad negalėsiu padėti Ispanijos rinktinei Bolonijoje. Mano dešinės šlaunies raumenyje susikaupė edema, o gydytojų rekomendacijos yra nežaisti. Visuomet kartojau, kad atstovauti savo šaliai man yra didžiausia garbė ir labai nekantraudamas laukiau galimybės iškovoti trofėjų, tačiau dabar esu priverstas grįžti namo skaudančia širdimi“, – pranešimą išplatino Alcarazas.

„Scanpix“ nuotr./Carlosas Alcarazas
„Scanpix“ nuotr./Carlosas Alcarazas

Priminsime, jog „Nitto ATP Finals“ varžybų Turine finale „Carlitos“ tik po atkaklios kovos rezultatu 6:7(4), 5:7 nusileido Sinneriui. Pastarasis dar anksčiau pranešė apie savo sprendimą nedalyvauti Daviso taurės finaluose, nes nori geriau pasiruošti „Australian Open“ turnyrui kitų metų sausį.

Ispanijos teniso rinktinė Daviso taurės ketvirtfinalyje testuos Čekijos komandą, o šeimininkų italų lauks Austrijos iššūkis.

Po Alcarazo pasitraukimo ispanų sudėtyje liko keturi tenisininkai – Jaume Munaras, Pedro Martinezas, Pablo Carreno-Busta ir Marcelis Granollersas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą