TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Tunise – pirmas tenisininkės P.Paukštytės vienetų titulas

Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Patricija Paukštytė (WTA-1018) tapo Tunise vykusio ITF W15 serijos turnyro čempione.
Patricija Paukštytė
Patricija Paukštytė / Organizatorių nuotr.

Tai pirmas toks titulas devyniolikmetės tenisininkės karjeroje. Iki šiol šios kategorijos turnyruose ji buvo iškovojusi čempionės vardą tik dvejetų varžybose. Tai P.Paukštytė padarė 7 kartus.

Pakeliui link čempionės titulo Lietuvos tenisininkei teko įveikti net 7 varžoves, mat varžybas ji pradėjo atrankos turnyre.

Turnyro finale P.Paukštytė 7:6(4) 6:2 įveikė po neutralia vėliava žaidžiančią Mariją Tkačiovą (WTA-784).

Ypač dramatiškai Tunise klostėsi lietuvės ketvirtfinalio ir pusfinalio mačai.

Ketvirtfinalyje P.Paukštytė 7:6(4) 5:7 6:2 nugalėjo Pietų Korėjos atstovę Gyeong Seo Lee (WTA-794), o pusfinalyje 2:6 6:4 6:3 – belgę Eliessą Vanlangendonck (WTA-667).

Šiame turnyre lietuvei pritrūko vos žingsnio iki dvigubos pergalės. Dvejetų finale P.Paukštytė ir lenkė Zuzanna Pawlikowska 6:7(7) 2:6 pralaimėjo JAV tenisininkėms Paris Corley ir Dashai Ivanovai.

Šią savaitę Lietuvos moterų teniso rinktinės narė dalyvaus dar viename Tunise vyksiančiame ITF W15 serijos turnyre.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti