Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2022 01 06

Vilniuje – stipriausias kada nors mūsų šalyje vykęs ITF teniso turnyras

Dvidešimtmetis Rumunijos tenisininkas Filipas Cristianas Jianu (ATP-319) bus pirmoji sausio 18 d. „SEB arenoje“ startuosiančio ITF World Tennis Tour serijos turnyro „Vilnius Cup powered by kevin.“ raketė.
/ Organizatorių nuotr.

Jam įkandin rikiuosis olandas Jelle Selsas (ATP-333), belgas Michaelas Geertsas (ATP-336) ir Turkijos tenisininkas Ergi Kirkinas (ATP-337).

Iš viso dėl vienetų varžybų nugalėtojų taurės kovos 32 tenisininkai. 20 iš jų į pagrindines varžybas pateks pagal turimą ATP reitingą, 8 – įveikę atrankos turnyro barjerą. Dar 4 turnyro organizatoriai įteiks vardinius kvietimus. Apie tai, kam jie atiteks, bus paskelbta artimiausiu metu.

„Jei vertinti pagal dalyvių reitingą, tai bus vienareikšmiškai stipriausias, kada nors Lietuvoje vykęs ITF turnyras. Paskutinis į pagrindines varžybas pagal reitingą patenkantis žaidėjas – čekas Davidas Poljakas – šiuo metu yra 453 pasaulio raketė. Tokius, ar panašius reitingus turinčių žaidėjų Vilniuje vykdavusiame Prezidento taurės turnyre sulaukdavome ypač retai. Pagal dalyvių pajėgumą Prezidento taurei artimesnės būtų „Vilnius Cup powered by kevin.“ turnyro atrankos varžybos“, – sako „SEB arenai“ vadovaujantis Ramūnas Grušas.

Lietuvos tenisininkams prasibrauti į pagrindines varžybas turimi ATP reitingai neleidžia, tačiau kai kuriems iš jų atiteks vardiniai kvietimai.

„Į šį turnyrą iš esmės ir žiūrime kaip į galimybę mūsų žaidėjams iškovoti pirmuosius ar vienus iš pirmųjų ATP taškų. Juk sakoma, kad namų sienos padeda. O mums – turnyrą organizuojančiai „SEB arenai“ – tai yra puiki proga pasitikrinti jėgas prieš rudenį Vilniuje vyksiantį pirmąjį ATP „Challenger“ serijos turnyrą“, – sako R. Grušas.

„Vilnius Cup powered by kevin.“ atranka, kurioje dėl 8 bilietų į pagrindą žais 32 tenisininkai, prasidės sausio 16 dieną. Sausio 18 dieną startuos pagrindinės vienetų ir dvejetų varžybos.

Turnyras vyks trijuose „SEB arenos“ kortuose, o susitikimus visi norintys galės stebėti nemokamai. Tiesa, patekti į areną bus galima tik turint galimybių pasą.

„Vilnius Cup powered by kevin.“ prizų fondas – 25 tūkst. JAV dolerių. Vieneto turnyro nugalėtojui atiteks 25 ATP taškai ir 3,6 tūkst. JAV dolerių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius