Braunšveigo mieste vykstančių vyrų vienetų varžybų pirmajame etape V.Gaubas po permainingos kovos rezultatu 6:3, 6:7(5), 6:2 palaužė Sakartvelo atstovą Nikolozą Bašilašvilį (ATP-111).
Puikiai prie padavimų linijos atrodęs 21-erių tenisininkas iš Šiaulių atliko 11 ace'ų ir nė sykio neatidavė savo padavimų serijos, pats realizuodamas 3 break point'us iš 10.
Verta pažymėti, kad 34-erių kartvelas praeityje buvo vienas iš elitinių ATP turo atstovų, aukščiausiai ATP reitinge pakilęs iki 16-tos pozicijos.
Per savo karjerą N.Bašilašvilis laimėjo penkis ATP turnyrus ir pasiekė „Masters“ pirmenybių Indian Velse finalą.
V.Gaubui pergalė garantavo 8 ATP reitingo taškus ir 3530 eurų premiją. Aštuntfinalio etape lietuvio varžovu bus argentinietis Facundo Diazas Acosta (ATP-120).

