2013 09 22

WTA serijos moterų turnyrą Pietų Korėjos sostinėje laimėjo lenkė Agnieszka Radwanska

Pietų Korėjos sostinėje pasibaigusio WTA serijos „KDB Korea Open“ tarptautinio moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo favorite laikyta lenkė Agnieszka Radwanska, vienetų varžybų finale sekmadienį per 2 valandas ir 45 minutes 6:7 (6:8), 6:3, 6:4 nugalėjusi trečiąją raketę rusę Anastasiją Pavliučenkovą.
Agnieszka Radwanska
Agnieszka Radwanska / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo trečiasis šiemet bei tryliktas per visą karjerą 24-erių metų Lenkijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu A.Radwanskai atiteko 280 WTA reitingo taškų bei 112 467 JAV dolerių čekis.

22-ejų rusė A.Pavliučenkova tenkinosi 200 WTA klasifikacijos taškų bei 56 233 dolerių piniginiu prizu.

Lenkė tapo ketvirtąja tenisininke, kuriai šiemet pavyko laimėti bent tris WTA serijos turnyrus. Pirmauja amerikietė Serena Williams (9), lenkianti rumunę Simoną Halep (4), o trijuose turnyruose triumfavo ir baltarusė Viktorija Azarenka.

Seulo turnyro dvejetų varžybas laimėjo taivanietė Chin-Wei Chan poroje su kine Yi-Fan Xu, finale per 76 minutes 7:5, 6:3 įveikusios favorites iš JAV – Raquel Kops-Jones ir Abigail Spears.

WTA serijos moterų teniso turnyro Pietų Korėjos sostinėje prizų fondą sudarė pusė milijono dolerių.