Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2015 02 08

Zagrebo turnyro čempionu tapo Guillermo Garcia-Lopezas

Guillermo Garcia-Lopezas po atkaklios kovos rezultatu 7:6(4), 6:3 nugalėjo Andreasą Seppį ir tapo Kroatijoje vykusio „PBZ Zagreb Indoors“ turnyro čempionu. Mačas truko valandą ir 37-ias minutes.
Guillermo Garcia-Lopezas
Guillermo Garcia-Lopezas / PBZ Zagreb Indoors nuotr.
Temos: 1 Zagrebas

31-erių metų G.Garcia-Lopezas mače turėjo penkias progas tašku laimėti varžovo padavimų seriją ir pasinaudojo dviem iš jų. Ispanas žaidė agresyviai ir sėkmingomis atakomis pelnė 25-is taškus.

„Tai buvo labai emocionali dvikova, – po pergalės kalbėjo G.Garcia-Lopezas. – Tie-break‘e (pratęsime) jis pirmavo 4:1. Manau, kad kai rezultatas buvo 4:3, buvo labai svarbu laimėti tašką po labai ilgo žaidimo. Antrame sete, manau, jis nusiminė kai laimėjau jo padavimus.“

Zagrebo turnyro nugalėtojui atiteko 250 reitingo taškų ir 80 tūkstančių eurų. Finalininkui – per pusę mažesnė pinigų suma ir 150 reitingo taškų.

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius