2015 11 09

Žiūrovai išvydo fantastinį tašką Paryžiaus „Masters“ dvejetų finale

Paryžiuje pasibaigė „Masters“ serijos turnyras. Vienetų varžybų nugalėtoju tapo Novakas Džokovičius, o dvejetų varžybose triumfavo Ivanas Dodigas ir Marcelo Melo. Prestižiniame turnyre netrūko gražių taškų, tačiau vienas įspūdingiausių momentų užfiksuotas dvejetų varžybų finale.
Ivanas Dodigas ir Marcelo Melo
Ivanas Dodigas ir Marcelo Melo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

I.Dodigas ir M.Melo kovojo su Vaseku Pospišilu ir Jacku Socku. Lemiamame pratęsime ovacijomis prapliupo visi arenoje susirinkę aistruoliai, o mačo komentatorius ėmė rėkti: „skandalas“. Taip jis įvertino retą kombinaciją ir 25-ių smūgių itin svarbų tašką. Kamuolį po varžovų klaidos laimėjo I.Dodigas ir M.Melo.

Brazilijos ir Kroatijos tenisininkai finalą laimėjo rezultatu 2:6, 6:3, 10:5. Šis mačas turėjo ir daugiau dramos, nes pergalė finale J.Sockui ir V.Pospišilui būtų atvėrusi duris ir į baigiamąjį geriausių sezono tenisininkų turnyrą Londone. Tačiau jos pasiekti amerikiečiui ir kanadiečiui nepavyko.

Clutch points like this helped Ivan Dodig and Marcelo Melo triumph in the Paris doubles final today!Watch Highlights: http://bit.ly/1HmWdp9 Are they the team to beat at the #FinalShowdown?

Posted by ATP World Tour on 2015 m. lapkričio 8 d.

Turnyro organizatoriai pateikė ir penkis gražiausius vienetų varžybų taškus.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti