2015 09 20

Žvaigždžių vedama Ispanijos teniso rinktinė išliko pirmoje Daviso taurės grupėje

Rafaelis Nadalis greitai sutvarkė visus reikalus su varžovais iš Danijos ir jau po dviejų dienų akistatos išsaugojo Ispanijai vietą pirmoje Daviso taurės grupėje.
Rafaelis Nadalis ir Fernandas Verdasco
Rafaelis Nadalis ir Fernandas Verdasco / „Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį vykusiame dvejetų mače R.Nadalis žaidė poroje su Fernandu Verdasco ir rezultatu 6:4, 3:6, 7:6(7:4), 6:4 nugalėjo Frederiko Nielseno ir Thomaso Kromanno duetą. Rezultatas tapo 3:0 ispanų naudai, o likę sekmadienio mačai esmės nepakeis.

Pirmą varžybų dieną R.Nadalis 6:4, 6:3, 6:2 nugalėjo Mikaelį Torpegaardą (ATP 909).  O Davidas Ferreras 6:1, 7:5, 6:2 nugalėjo Frederiką Nielseną.

Ispanijos rinktinė ir kitais metais žais pirmoje Daviso taurės grupėje. Danijos rinktinė dėl išlikimo šiame divizione kovos su Švedijos komanda.