A.Peaty nustebo pagerinęs pasaulio rekordą: „Net nesu geros formos“

Britų plaukimo žvaigždė sako esąs nustebęs pagerintu pasaulio rekordus. 100 m krūtine finale Adamas Peaty nuplaukė taip gretai, kaip niekas kitas istorijoje (57.00), ir tapo Europos čempionu.
Adamas Peaty
Adamas Peaty / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Plaukimas

Jis pagerino sau pačiam priklausiusį rekordą. Šįkart jis buvo greitesnis 0.13 sek.

„Negaliu patikėti, kad pagerinau rezultatą, kurį buvau pasiekęs Rio olimpinėse žaidynėse. Tuomet buvau idealios formos, šįkart net nesu geros formos Nesistengiau pasiekti gerą formą“, – BBC cituoja nustebusį čempioną.

A.Peaty į Glazgą atvyko po nuvylusio pasirodymo prieš keturis mėnesius vykusiose Gerosios valios žaidynėse (angl. Commonwealth Games), ir jau atrankoje leido suprasti, kad po nesėkmių jis atsigavo.

Atrankoje distanciją jis įveikė per 57.89 sek., tačiau kalbų apie galima rekordą tada vengė.

„Aš nekalbu apie 56 sekundes, nekalbu apie pasaulio rekordus. Aš tiesiog mėgaujuosi plaukimu“, – tuomet sakė A.Peaty.

A.Peaty yra Rio de Žaneiro olimpinis čempionas, taip pat penkiskart pasaulio čempionas. Šis žemyno čempiono titulas – jau devintasis 23 metų plaukiko karjeroje.

Šiame finale plaukė ir lietuvis Andrius Šidlauskas, kuris sugaišęs 59.52 sek., užėmė 6-ą vietą.