Andrius Šidlauskas liko per žingsnį nuo finalo

Rumunijos mieste Otopenyje tęsiasi Europos plaukimo čempionatas trumpame (25 m) baseine. Antrąją varžybų dieną pusfinalyje plaukė, bet per mažytį žingsnelį nuo finalo liko Andrius Šidlauskas.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / Lietuvos plaukimo federacijos/Dariaus Kibirkščio nuotr.

Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ sportininkas vyrų 100 m plaukimo krūtine pusfinalio varžybose distanciją įveikė per 58,11 sek. ir pirmajame plaukime buvo ketvirtas.

Bendroje įskaitoje panevėžietis liko devintas. Į finalą pateko aštuoni stipriausi pusfinalio plaukikai.

Iki finalo lietuviui pritrūko 0,24 sek.

Pusfinalyje greičiausiai plaukė olandas Arno Kamminga (56,37).

Pusfinalio rezultatai

Ryte vykusioje atrankoje A.Šidlauskas užėmė 13-ą vietą, distanciją įveikęs per 58,36 sek. A. Šidlausko karjeros rekordas – 57,52 sek.

Primename, kad Lietuvos rekordas (57.02) nuo 2015 metų tebepriklauso Giedriui Titeniui.

Priminsime, kad Europos čempionate dalyvauja Danas Rapšys (200/400 m laisvu st., 200 m kompl. b.), Andrius Šidlauskas (50/100/200 m krūtine, 100 m peteliške), Erikas Grigaitis (50/100/200 m nugara), Kajus Stankevičius (50/100/200 m nugara), Adomas Gatulis (100 m krūtine, 100/200 m kompl. b.) ir Smiltė Plytnykaitė (50/100/200 m laisvu st.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti