Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

Antrą universiados aukso medalį K.Teterevkova nuskynė užfiksuodama Lietuvos rekordą

Pasaulio universitetų žaidynėse Kinijoje – dar vienas 21-erių Kotrynos Teterevkovos triumfas.
Kotryna Teterevkova
Kotryna Teterevkova / Lietuvos plaukimo federacijos/Dariaus Kibirkščio nuotr.

Vytauto Didžiojo universiteto studentė ne tik iškovojo dar vieną aukso medalį, bet pasiekė naują Lietuvos rekordą 200 m plaukimo krūtine rungtyje ir įvykdė antrąjį normatyvą į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Trenerio Michailo Romanovskio auklėtinė finale nuotolį įveikė per 2 min. 22,86 sek. ir sau priklausiusį šalies moterų rekordą pagerino 0,02 sek.

Olimpinis šios rungties normatyvas yra 2 min. 23,91 sek.

Universiados vicečempione tapo iki paskutinio grybšnio kartu su vilniete besivaržiusi Pietų Afrikos Respublikos plaukikė Kaylene Corbett (2 min. 22,99 sek.). Bronzą pelnė kinė Leiju Zhu (2 min. 28,71 sek.).

Priminsime, kad Čengdu vykstančiose pasaulio universitetų žaidynėse K. Teterevkova iškovojo aukso medalį ir įvykdė olimpinį normatyvą 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Vyrų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje Andrius Šidlauskas (Lietuvos sporto universitetas) užėmė 15 vietą ir į rytoj vyksiantį šios rungties finalą nepateko.

Panevėžietis distanciją nuplaukė per 28,51 sek., o su nauju Universiados rekordu į finalą pirmuoju numeriu pateko kinas Haiyangas Qinas (26,38 sek.).

Sekmadienio kvalifikacijose varžysis du Lietuvos plaukikai. Vyrų 50 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje pasirodys Jokūbas Keblys, o moterų 50 m plaukimo krūtine atrankoje startuos Kotryna Teterevkova.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną