Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščiuose prasidėjo atviras Lietuvos plaukimo čempionatas

200m  nugara plaukimo startas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lietuvos plaukimo čempionatas Anykčiuose vyks iki šeštadienio.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Anykščiuose prasidėjo atviras Lietuvos plaukimo čempionatas trumpame 25 metrų baseine.

Pirmąją varžybų dieną buvo išdalinta dvylika medalių komplektų:

200 m laisvuoju stiliumi:

moterys –
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)           2:03.20
2. Monika Apčinikovaitė (Kaunas)           2:09.18
3 Guoda Jonelytė (Panevėžys)               2:09.19
vyrai –
1. Simonas Bilis (Panevėžys)               1:52.65
2. Eimantas Vijaikis (Kaunas)              1:52.68
3. Matas Andriekus (Kaunas)                1:54.08

50 m nugara:

moterys –
1. Inga Šukytė (Klaipėda)                    30.75
2. Ieva Zarankaitė (Utena)                   31.81
3. Joana Ulytė (Panevėžys)                   31.94
vyrai –
1. Justinas Bilis (Panevėžys)                26.08
2. Gytis Stankevičius (Kaunas)               27.60
3. Deividas Grigalionis (Panevėžys)          27.91

200 m krūtine:

moterys –
1. Raminta Dvariškytė (Vilnius)            2:31.69
2. Urtė Kazakeviciūtė (Kaunas)             2:34.31
3. Jekaterina Kiseliova (Vilnius)          2:38.98
vyrai –
1. Igoris Kozlovskis (Klaipėda)              2:13.73
2. Vaidotas Blažys (Kaunas)                2:17.15
3. Jevgenijus Gamperis (Vilnius)               2:21.34

100 m peteliške:

moterys –
1. Aistė Dobrovolskaitė (Kaunas)           1:02.24
2. Giedrė Grigonytė (Vilnius)              1:02.72
3. Ieva Zarankaitė (Utena)                 1:06.34
vyrai –
1. Edgaras Stura (Vilnius)                   54.32
2. Paulius Viktoravičius (Šiauliai)          55.35
3. Tadas Duskinas (Kaunas)                   55.38

400 m kompleksinis plaukimas:

moterys –
1. Erika Bespalko (Kaunas)                 5:06.28
2. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas)           5:10.95
3. Raminta Juodkaitė (Utena)               5:18.57
vyrai –
1. Stanislavas Vadeiko (Gardinas)            4:43.31
2. Deividas Margevičius (Kaunas)           4:45.08
3. Danas Rapšys (Panevėžys)                4:45.50

Estafetės 4 po 200 m laisvuoju stiliumi:

moterys –
1. Kauno plaukimo mokykla 1                8:52.95
2. Panevėžio „Žemyna“                      9:00.49
3. Kauno centro sporto mokykla             9:16.44
vyrai –
1. Kauno plaukimo mokykla 1                7:41.65
2. Šiaulių „Delfinas“                      7:53.32
3. Kauno plaukimo mokykla 2                8:05.97

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Plaukimas
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką