Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Lietuvos atstovai pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate liko be medalių

Čekijoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį dėl medalių kovojo net penki Lietuvos atstovai. Deja, nei vienam iš jų užlipti ant prizininkų pakylos nepavyko.
Henrikas Žustautas
Henrikas Žustautas / Vytauto Dranginio nuotr.

Pirmieji 200 metrų dviviečių baidarių finale kovojo Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Bronziniai Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių prizininkai kiek netikėtai šį kartą liko be medalių.

Jie distanciją įveikė per 32.067 sek. ir užėmė devintą vietą.

Planetos čempionais tapo vengrai Balaszas Birkasas ir Markas Balaska (30.912), aplenkę ispanus Cristianą Torro ir Carlosą Garrote (31.278) bei serbus Marko Novakovičių ir Nebojsą Grujičių (31.451).

Nepavyko sužibėti ir šiemet įspūdingą sportinę formą šiemet demonstravusiam Henrikui Žustautui.

Jis vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties finale distanciją įveikė per 39.083 sek. ir užėmė septintąją vietą.

Aukso medalis atiteko baltarusiui Artiomas Kozyriui (38.161), sidabras – gruzinui Zazai Nadiradzei (38.439), bronza – Irano atstovui Adeliui Mojallalimoghadamui (38.605).

1000 metrų dviviečių baidarių finale kovoję Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas taip pat užėmė septintąją vietą.

Čempionais tapo serbai Milenko Žoričius ir Marko Tomičevičius (3:08.647), aplenkę slovakus Peterį Gellei ir Adamą Boteką (3:10.725) bei čekus Danielį Havelą bei Jakubą Špicarą (3:10.853).