Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 24, 22:43

Baseine skendusi sportininkė į varžybas negrįžo: tai – ne jos sprendimas

Anita Alvarez išgąsdino plaukimo pasaulį prieš kelias dienas, kai praradusi sąmonę ėmė smigti į dugną pasaulio čempionate Budapešte. Nors amerikietė atsigavo ir tikino, kad gali tęsti pasirodymą, galiausiai jai tai padaryti buvo uždrausta.
Temos: 1 Plaukimas

25-rių sinchroninio plaukimo atstovė buvo išgelbėta savo trenerės Andrea Fuentes, kai baigusi programą neteko sąmonės baseine ir ėmė skęsti. Nors į paviršių ištraukta mergina nekvėpavo, ją pavyko atgaivinti.

JAV komandos medikė Selina Shah teigė esanti „gana užtikrinta“, jog A.Alvarez gali dalyvauti varžybose penktadienį.

Vis dėlto į baseiną ji nešoko.

Tarptautinė plaukimo federacija (FINA) nusprendė, kad amerikietė varžytis neturėtų.

Tai buvo ne pirmas kartas, kai A.Alvarez prarado sąmonę baseine. Anksčiau jai tai nutiko per olimpinę atranką Barselonoje. Ir tada merginą gelbėti šoko trenerė.

„Mano nuomone, ji varžytis galėjo, – teigė gydytoja S.Shah. – Dėl to esu gana įsitikinusi. Surinkau visus medicininius įrodymus. Nesu tikra, kaip yra priimami tokie sprendimai.“

„Sportininkų gerovė ir sveikata visada yra svarbiausia, – pranešime spaudai teigė FINA. – Nors žinome, kad mūsų sprendimas nuliūdins sportininkę, jis priimtas atsižvelgiant į jos gerovę.“

S.Shah teigė, kad medikai kol kas nėra išsiaiškinę, kodėl A.Alvarez prarado sąmonę.

„Gilinsimės į situaciją, atliksime tyrimus, konsultuosimės ir darysime viską, kad išsiaiškintume tikrąją priežastį“, – teigė medikė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką