Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 21d. 22:20

Būsimų plaukikų antplūdžio tikimasi tik rudenį

Rūta Meilutytė iš Lietuvos laimėjo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje
„Scanpix“ nuotr. / Rūta Meilutytė iš Lietuvos laimėjo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje

Žiniasklaidoje skelbiama, kad po Londono olimpinių žaidynių didžiųjų Lietuvos miestų baseinai nebesutalpina visų norinčiųjų lankyti plaukimo treniruotes. Mažeikiuose kol kas tokio antplūdžio nėra. Jo laukiama rudenį, prasidėjus mokslo metams, kuomet rajono Sporto mokyklos baseinas pradės priiminėti vaikus.

Dalis atkrinta

Mažeikių sporto mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius rajono laikraščiui „Santarvei“ sakė, kad daugiausia vaikų ateina mokslo metų pradžioje, bet vėliau dalis jų atkrinta.

„Daugelis klaidingai įsivaizduoja, kad plaukimas – tai tik malonus pasipliuškenimas, todėl palankę treniruotes kelias savaites, jas meta. Iš tiesų plaukimo treniruotėse reikia įdėti nemažai darbo ir pastangų, todėl kai kuriems vaikams būna per sunku“, – patikino A. Pocevičius.

Tikimasi antplūdžio

Pasak direktoriaus, kiekvienais metais norinčiųjų plaukti netrūksta. O šiemet, po olimpinio aukso, jų gali būti dar daugiau.

„Per mokslo metus pasikeičia apie šimtas dvidešimt vaikų. Čia kartu sudėjus ir tuos, kurie lankė reguliariai, ir tuos, kurie po kelių savaičių metė plaukimo treniruotes“, – paaiškino A. Pocevičius.

Lankantieji baseiną moka mėnesinį trisdešimties litų mokestį. Ypač gabiems ir socialiai remtiniems vaikams yra taikomos nuolaidos.

Sąlygos pakankamai geros

A. Pocevičius patikino „Santarvę“, kad Sporto mokyklos baseinas dar pakankamai geras, nors jau skaičiuoja dešimtus metus.

„Kol kas nesame gavę nusiskundimų dėl vandens kokybės, jis yra tikrinamas kiekvieną mėnesį. Be abejo, remonto jau reikėtų, todėl tikimės, kad renovuojant visą Sporto mokyklą, galėsim baseine įdiegti drėgmės šalinimo sistemą. Tuomet situacija pagerėtų“, – sakė Sporto mokyklos vadovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką