D.Rapšys Abu Dabyje įplaukė į dar vieną finalą

Danas Rapšys penktadienio rytą Abu Dabyje vykstančiame pasaulio plaukimo (25 m baseine) čempionate pradėjo antrą savo rungtį. Panevėžietis pateko į 200 m laisvuoju stiliumi rungties finalą.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Vytauto Dranginio (LTOK) nuotr.

Septintajame atrankos plaukime startavęs lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 42,82 sek. ir finišavo antras, į priekį praleidęs tik amerikietį Kieraną Smithą.

Bendroje įskaitoje lietuvis užėmė 6-ą vietą.

200 m rungties finalas vyks penktadienį 16:55 val. Lietuvos laiku.

Antras penktadienio rytą startavęs lietuvis Deividui Margevičiui 100 metrų peteliške atrankos įveikti nesugebėjo.

Plaukikas distanciją įveikė per 51,57 sek. ir buvo devintas. Bendroje įskaitoje kaunietis liko 30-as ir į pusfinalį nepateko.