Danas Rapšys iškovojo auksą, bet iki Lietuvos rekordo pritrūko

Danas Rapšys toliau demonstruoja puikius rezultatus. Lietuvis Lenkijoje vykstančiame XXIX „Memorial Marka Petrusewicza“ turnyre iškovojo aukso medalį, tačiau Lietuvos rekordo nepagerino.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Deepbluemedia/Giorgio Scala nuotr.

400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje D.Rapšys atplaukė pirmas ir užfiksavo 3:43,91 min.

Lietuvos rekordas šioje rungtyje yra 3:40,57 min.

Pastaba: anksčiau skelbėme, kad D.Rapšys pagerino Lietuvos rekordą, tačiau vėliau paaiškėjo, kad oficialioje Lietuvos plaukimo federacijos svetainėje nurodytos rekordų lentelės nėra atnaujinamos, todėl ši informacija nebuvo tiksli.

Antrąją vietą užėmęs Filipas Zaborowskis distanciją įveikė per 3:49,51 min. ir nuo lietuvio atsiliko daugiau nei penkiomis sekundėmis.

Andrius Šidlauskas laimėjo 100 metrų krūtine rungtį. Jis atplaukė per 58,54 sek.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Andrius Šidlauskas

Pirmą vietą A.Šidlauskas užėmė ir plaukdamas perpus trumpesnį nuotolį krūtine. 50 metrų jis atplaukė per 27,25 sek.

Tadas Duškinas buvo greičiausias 50 metrų peteliške rungtyje. Lietuvio laikas – 23,35 sek. Antrąją vietą užėmęs Deividas Margevičius nuo tautiečio atsiliko 0,01 sek.

„Scanpix“/AP nuotr./Tadas Duškinas

T.Duškinas laimėjo ir 50 metrų laisvuoju stiliumi plaukimą. Jis distanciją įveikė per 22,17 sek.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?