Danas Rapšys Švedijoje su sezono rekordu iškovojo auksą

Lietuvos plaukikai sėkmingai pradėjo pasirodymą komercinėse varžybose Švedijoje „Stockholm Open“. Danas Rapšys iškovojo aukso, o Giedrius Titenis bronzos medalius.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

D.Rapšys 200 metrų nugara finale distanciją įveikė per 1:56,84 min., pagerino geriausią sezono rezultatą ir iškovojo auksą.

Panevėžiečiui priklausantis šios rungties Lietuvos rekordas yra 1:56,11 min.

Gytis Stankevičius šioje rungtyje finišavo per 2:01,26 min ir pasiekė asmeninį rekordą bei užsitikrino vietą šiais metais vyksiančiame Europos čempionate.

200 metrų krūtine finale Giedrius Titenis iškovojo bronzą – finišavo per 2:10,32 min ir taip pat buvo greičiausias šiame sezone.

Anykštėnas atsiliko tik nuo ruso Antono Čupkovo (2:08,07) ir švedo Eriko Perssono (2:09,36).

Lietuviui priklausantis šalies rekordas yra 2:07,80 min.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas