Dar vienas sidabrinis vakaras Glazge: Danas Rapšys – Europos vicečempionas

Danas Rapšys Europos čempiono titulo neiškovojo. 200 metrų laisvuoju stiliumi rungties atrankoje ir pusfinalyje greičiausias buvęs lietuvis finaliniame plaukime nusileido britui Duncanui Scottui ir pelnė sidabrą.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Deepbluemedia/Giorgio Scala nuotr.

23-jų metų D.Rapšys distanciją įveikė per 1 min. 46,07 sek.

Auksą laimėjęs S.Duncanas finišavo per 1 min. 45,34 sek., bronza pasidabins Michailas Dovgaliukas (1 min. 46,15 sek.).

Į priekį D.Rapšys šovė nuo pat plaukimo pradžios, tačiau iki finišo persvaros išlaikyti nesugebėjo.

Atrankoje panevėžietis atplaukė per 1 min. 46,55 sek., pusfinalyje fiksavo 1 min. 45,33 sek. laiką.

Danas yra šios rungties pasaulio reitingo lyderis, Stokholme užfiksavęs 1 min. 45,12 sek. rezultatą.

Tai – antrasis Lietuvos atstovo medalis Europos plaukimo čempionate Glazge. Sidabro medalį 100 metrų krūtine rungtyje iškovojo Rūta Meilutytė.