Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Dar vienas titulas: Henrikas Žustautas triumfavo pasaulio jaunimo čempionate

Pasaulio jaunimo (iki 23 metų) bei jaunių (iki 19 metų) baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Portugalijoje sekmadienį čempiono titulą apgynė kanojininkas Henrikas Žustautas.
Henrikas Žustautas
Henrikas Žustautas / V.Dranginio nuotr.

Jaunimo varžybų pagrindiniame 200 m – sprinto – rungties finale vilnietis aplenkė visus aštuonis varžovus bei auksą iškovojęs finišavo pirmas – 38,816 sekundės.

Sidabro medalis atiteko antrą vietą užėmusiam rusui Andrejui Kraitorui (38,828 sek.), o bronzos apdovanojimu tenkinosi trečias buvę čekas Martinas Fuksa (39,424 sek.).

Šios rungties finale už prizininkų nugarų liko kanojininkai iš Gruzijos, Ispanijos, Kazachstano, Irano, Baltarusijos ir Vokietijos.

Jegoras Klimentjevas ir Edgaras Svirbutovičius – septyniolikti

Jaunių amžiaus grupės B finale visaginiečiai baidarininkai Jegoras Klimentjevas ir Edgaras Svirbutovičius distanciją įveikė per 35,676 sekundės, finišavo aštunti ir galutinėje įskaitoje, šiame finale aplenkę tik turkus, liko septyniolikti.

Rungties B finalą laimėjo portugalai (33,536 sek.), aplenkę ispanus (34,072 sek.) bei rusus (34,492 sek.).

Jaunimo amžiaus merginų B finale penkta buvo kanojininkė kaunietė Rūta Dagytė (54,368 sek.), kuri šiame čempionate liko keturiolikta.

B finalo nugalėtoja tapo dešimtąją vietą užėmusi britė Katie Reid (52,084 sek.)

Jaunimo amžiaus grupės 200 m rungties C finale baidarininkas visaginietis Artūras Seja tarp devynių dalyvių buvo šeštas (37,032 sek.), o galutinėje pirmenybių rikiuotėje tenkinosi 24-a pozicija.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas