Dvi Lietuvos porinių dviviečių poros iškovojo kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes

Austrijos mieste Lince vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate sekmadienį dvi Lietuvos irkluotojų poros užsitikrino kelialapius į 2020 metų olimpines žaidynes Tokijuje, Japonijoje.
Saulius Ritteris ir Dovydas Nemeravičius.
Saulius Ritteris ir Dovydas Nemeravičius. / Lietuvos irklavimo federacijos nuotr.

Vyrų porinių dviviečių valčių B finale irkluotojai Saulius Ritter ir Dovydas Nemeravičius turėjo patekti tarp penkių greičiausių porų, norėdami prasibrauti į olimpines žaidynes.

Ilgą distancijos laiką ketvirtoje vietoje buvę lietuviai galiausiai finišavo penkti (6:22,13 min.) - to pakako įvykdyti pagrindiniam tikslui.

Galutinėje įskaitoje duetas atsidūrė 11 pozicijoje.

Tokią pačią užduotį, patekti tarp penkių greičiausių B finalo porų, turėjo ir irkluotojos Milda Valčiukaitė bei Ieva Adomavičiūtė.

Jos moterų porinių dviviečių valčių B finale užėmė trečią vietą (6:57,83 min.) bei galutinėje rikiuotėje liko devintos.

Šiandien 15:47 val. dėl Europos čempionato medalių varžysis Mindaugas Griškonis. Jis gali būti ramus - penktadienį jau spėjo užsitikrinti kelialapį į Tokiją.

Tiesa, į olimpines varžybas neprasibrovė neįgaliųjų vienviečių valčių rungtyje dalyvavęs Augustas Navickas.