Džiaugsmo ašaros: 14-metė italė aplenkė J.Jefimovą ir pasidabino sidabro medaliu

Iškart po finišo 50 metrų krūtine rungtyje 14-metė Benedetta Pilato apsipylė ašaromis. Italė iškovojo sidabro medalį pasaulio plaukimo čempionate ir sunkiai galėjo patikėti savo akimis.
Benedetta Pilato
Benedetta Pilato / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Auksu pasipuošė amerikietė, plaukimo krūtine favoritė Lilly King. Ji distanciją įveikė per 29,84 sek.

Amerikietė iškart puolė prie gretimame takelyje plaukusios jaunosios italės ir ją, apsiašarojusią, kaipmat apkabino.

B.Pilato atplaukė per 30,00 sek. Pusfinalyje ji užfiksavo 30,17 sek. laiką, o atrankoje pasiekė geriausią savo rezultatą – 29,98 sek.

Trečiąją vietą 50 metrų krūtine distancijoje užėmė rusė Julija Jefimova, atplaukusi per 30,15 sek.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas