Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2020 10 11 /16:23

Europos irklavimo čempionate – Lietuvos keturvietininkų bronza

Sekmadienį Poznanėje (Lenkijoje) finalinėmis kovomis buvo vainikuotas tris dienas trukęs Europos irklavimo čempionatas. Dėl medalių susikovė ir trys įgulos iš Lietuvos, o su bronza grįžta mūsų porinė keturvietė.
Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius
Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis lietuvių bandymas iš Poznanės parsivežti medalius buvo nesėkmingas. Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris startavo vyrų porinės dvivietės A finale, tačiau užėmė paskutinę 6-ąją vietą.

Lietuvių užfiksuotas laikas – 6:33.31 min.

Aukso medalius laimėjo Nyderlandų sportininkai Melvino Twellaaro ir Stefo Broeninko (6:18.69) dvivietis. Sidabras atiteko šveicarams Barnabe'ui Delarze'ui ir Romanui Roeoeli (6:20.79), o bronza – airiams Daire'ui Lynchui ir Ronanui Byrne'ui (6:21.280).

Kur kas sėkmingiau A finalas susiklostė mūsų porinės keturvietės įgulai – Dominykui Jančioniui, Martynui Džiaugiui, Aurimui Adomavičiui ir Dovydui Nemeravičiui – lietuviai iš Poznanės grįžta su bronzos medaliais!

Lietuviai beveik visos distancijos metu buvo treti, tačiau ant kulnų mūsų sportininkams lipo estai. Visgi galingų paskutinių kelių šimtų metrų dėka finišas buvo ramus – lietuviai beveik 2 sek. aplenkė artimiausius oponentus.

Lietuvos porinės keturvietės laikas finale – 05:47.51 min.

Nugalėtojų pakyloje ant aukščiausiojo laiptelio užlips užtikrintai triumfavusi Nyderlandų keturvietė (05:39.44), antroje vietoje – italai (05:43.880).

Europos irklavimo čempionatą uždarė vyrų porinės aštuonvietės rungtis, tačiau joje mūsų aštuoniukei kalnų nuversti nepavyko.

Broliai Dovydas, Domantas ir Povilas Stankūnai, Armandas Kelmelis, Justas Kuskevičius, Mantas Juškevičius. Giedrius Bieliauskas ir Saulius Jonas Ilonis su vairininku Edgaru Savickiu finale užėmė paskutinę penktąją vietą (5:43.97 min.)

Rungtyje triumfavo vokiečiai (5:31.15), už jų – rumunai (5:32.93) ir olandai (5:34.21).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius