Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – dar vienas aukso medalis plaukime

Banska Bistricoje (Slovakija) vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje trečiadienį Lietuvos sportininkai pasipuošė dar vienu medaliu. Šį kartą auksą iškovojo merginų komanda 4×100 m. laisvuoju stiliumi estafetės rungtyje.
Lietuvos komanda iškovojo auksą
Lietuvos komanda iškovojo auksą / nuotr. Kipro Štreimikio (LTOK)
Temos: 1 Plaukimas

Smiltė Plytnykaitė, Patricija Geriksonaitė, Ieva Visockaitė ir Sylvia Statkevičius distanciją įveikė per 3 min. 51,59 sek. ir pagerino atrankoje pasieką rezultatą.

Į finalą merginos pateko atrankoje užėmusios pirmąją vietą (3 min. 54,88 sek.). Atrankos varžybose plaukė ir Rusnė Vasiliauskaitė, vėliau ją pakeitė S. Statkevičius.

„Jaučiuosi labai gerai, buvau puikiai nusiteikusi, o dabar nuotaika labai gera. Tiek vakarykštis (mišrios estafetės rungties), tiek šiandieninis medaliai man reiškia labai daug. Į šias varžybas vykau nesitikėdama, kad galiu užimti prizinę vietą. Ir dar su komanda!“, – džiaugėsi Patricija Geriksonaitė.

Tai – jau trečiasis plaukikų medalis 16-ame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Antradienį 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį laimėjo plaukikė Smiltė Plytnykaitė, Lietuvos komanda mišrios estafetės 4 x 100 m laisvuoju stiliumi pasipuošė sidabru.

Festivalis Slovakijoje vyksta liepos 24-30 dienomis.