Fantastika: Lietuvos rekordą į šipulius sudaužiusi K.Teterevkova – finale

Kotryna Teterevkova antrą kartą per dieną pagerino iki tol Rūtai Meilutytei priklausiusį Lietuvos rekordą ir penktadienį plauks Europos čempionato finale.
Kotryna Teterevkova
Kotryna Teterevkova / Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr.

19-metė lietuvė Kazanėje (Rusija) vykstančio Europos trumpojo baseino (25 m) čempionato 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje distanciją įveikė per 2 min. 21,05 sek.

K.Teterevkova savo pusfinalyje užėmė antrąją vietą, nusileidusi tik rusei Marijai Temnikovai (2:19,20).

Lietuvė ryte vykusioje atrankoje užfiksavo 2:21,81 min. laiką ir pagerino 2017-aisiais R.Meilutytės pasiektą šalies rekordą 0,4 sek.

Bendroje pusfinalio įskaitoje K.Teterevkova užėmė penktą vietą. Atrankoje ji buvo ketvirta.

Primename, kad trečiadienį lietuvė užėmė penktą vietą 100 m plaukimo krūtine distancijoje. Tai buvo pirmas jos Europos čempionato finalas karjeroje.

200 m rungties finalas prasidės penktadienį 18.38 val.