Medalių lietus – Rūta Meilutytė Kaune iškovojo jau 4 aukso medalius

Penktadienį Kaune tęsėsi Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Varžybų žvaigždė Rūta Meilutytė laimėjo dar du aukso medalius.
Pirmi medaliai – kišenėje: gimtajame Kaune R.Meilutytė per 5 minutes nuskynė du aukso apdovanojimus
Rūta Meilutytė / Aliaus Koroliovo/15min nuotr.

Moterų 100 metrų laisvuoju stiliumi finale R.Meilutytė distanciją įveikė per 55,81 sek. ir iškovojo aukso medalį.

Sidabras atiteko Dianai Jaruševičiūtei (58,27 sek.). Justina Dilikaitė iškovojo bronzą (59,39 sek.).

Atrankos varžybose R.Meilutytė trasą įveikė per 59,88 sek. ir trečiu rezultatu pateko į finalą.

Šios rungties Lietuvos rekordas (54,94 sek.) priklauso būtent R.Meilutytei.

R.Meilutytė penktadienio vakarą taip pat pasirodė 100 metrų krūtine finale.

Olimpinė čempionė nuotolį įveikė per 1:07,47 min. ir iškovojo jau ketvirtą aukso medalį. Sidabras atiteko Kotrynai Teterekovai (1:12,24), bronza – Agnei Šelekaitei (1:12,40).

100 metrų krūtine atrankos varžybose ji taip pat neturėjo sau lygių. Nors lietuvės laikas ir nebuvo įspūdingas (1 min. 8,16 sek.).

Šį sezoną Belgijoje R.Meilutytė įveikė distanciją per 1 min. 7,03 min. Lietuvei priklausantis pasaulio rekordas yra 1:04,35 min.

Ketvirtadienį Kaune R.Meilutytė iškovojo du aukso medalius – nugalėjo 50 m krūtine ir 50 m laisvuoju stiliumi varžybose.

Šeštadienį R.Meilutytė dar pasirodys 200 metrų laisvuoju stiliumi ir 50 metrų nugara rungtyse.